SPISAK UČESNIKA: Zlatni reket Jagodine

Na dnu objave nalazi se spisak učenika.


Stonoteniski klub Extreme Spin iz Jagodine organizuje otvoreni turnir pod nazivom Zlatni reket Jagodine. Turnir se igra u subotu 28. decembra u sportskoj hali Jassa u Jagodini sa početkom u 10:00 časova.

Predviđene su bukvalno sve takmičarske kategorije, za registrovane i neregistrovane igrače svih uzrasta, tako da će svaki potencijalni stonoteniser koji se odluči za nastup u Jagodini, moći da odabere pravu kategoriju za sebe.

Detaljne informacije nalaze se u propozicijama na kraju članka.

Organizator turnira Boban Lazić za naš portal je izjavio:

STK „Extreme Spin“ iz Jagodine organizuje prvo otvoreno prvenstvo grada u stonom tenisu pod nazivom „Zlatni Reket Jagodine 2020“. Osnovni motiv za organizaciju ovog turnira je popularizacija stonog tenisa u našem gradu i regionu i to prevashodno kod dece jer smatramo da su deca budućnost ovog sporta, tako da su na turniru predviđene sve dečije kategorije, od mini kadeta/kadetkinja do juniora/juniorki a za najmlađe kategorije se kotizacija i ne naplaćuje. Ovakav turnir nikada do sada nije organizovan u našem gradu i nadamo se da će ovaj turnir postati tradicionalan i da ćemo i sledeće godine imati prilike da ugostimo najbolje stonotenisere u našoj državi. Posebno nam je drago što su našu ideju oko organizacije turnira prepoznali Jagodinski Sportski Savez (JASSA) i Stonoteniski Savez centralne Srbije (STSCS) koji nam i pomažu u organizaciji jer bez njihove podrške ne bi bilo moguće organizovati jedan ovako veliki događaj. Kako se Jagodina nalazi u samom srcu Srbije, uz autoput i relativno je blizu svim većim gradovima, očekujemo dobar odziv i posećenost a ako je sudeći prema najavama, ovo će biti ne samo masovan već i prilično jak turnir na kome će moći da se vidi odličan stoni tenis.

Propozicije
Spisak učesnika

MINI KADETI:

1. Filip Stanić – Kragujevac
2. Đorđe Tomić – STK “Extreme Spin” Jagodina
3. Aleksandar Todorov – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
4. Luka Dragin – STK “Borac” Čačak
5. Nikola Vranjanac – STK “Napad” Kruševac
6. Pavle Petržljan – STK “Selenča” – Selenča
7. Mihajlo Perić – STK “Rudar” Krepoljin
8. Vuk Buđelan- STK “Bor” – Bor
9. Nemanja Lazić – STK “Extreme Spin” Jagodina
10. Filip Živulović – STK “Ozren” Sokobanja
11. Novak Nikolić – STK “Ozren” Sokobanja

MINI KADETKINJE:

1. Milica Petrović – STK “Napad” Kruševac
2. Anja Karić – STK “Napad” Kruševac
3. Anđelija Baltić – STK “Napad” Kruševac
4. Knežević Slađana – STK “Selenča” – Selenča
5. Mina Vasić – STK “Stoni” Niš
6. Katarina Stanković – STK “Lužnica” Babušnica
7. Maja Potić – STK “Lužnica” Babušnica
8. Ljubica Stefanović – STK “Lužnica” Babušnica
9. Neda Gerginović – STK “Hajduk Veljko” Negotin
10. Iskra Milosavljević – STK “Smederevo” Smederevo

MLAĐI KADETI:

1. Vukašin Vujčić – STK “Extreme Spin” Jagodina
2. Miljan Ilijev – STK “Mladost” Bosilegrad
3. Borislav Grigorov – STK “Mladost” Bosilegrad
4. Igor Mladenović – STK “Goč” Vrnjačka Banja
5. Aleksej Stoiljković – STK “Železničar” Niš
6. Aleksandar Todorov – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
7. Preslav Nikolov – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
8. Luka Dragin – STK “Borac” Čačak
9. Saša Dragin – STK “Borac” Čačak
10. Đorđe Orolić – STK “Napad” Kruševac
11. Janko Stanojević – STK “Napad” Kruševac
12. Novak Zagorac – STK “Napad” Kruševac
13. Pavle Petržljan – STK “Selenča” – Selenča
14. Mihajlo Perić – STK “Rudar” Krepoljin
15. Vuk Buđelan – STK “Bor” – Bor
16. Nenad Vojnović – STK “Bor” – Bor
17. Pavle Dimitrijević – STK “SPIN SD” – Smederevo
18. Ognjen Janićijević – STK “Extreme Spin” Jagodina
19. Nemanja Lazić – STK “Extreme Spin” Jagodina
20. Filip Živulović – STK “Ozren” Sokobanja
21. Novak Nikolić – STK “Ozren” Sokobanja
22. Milan Vasović – STK “Javor” Ivanjica
23. Bogdan Vasić – STK “Stoni” Niš
24. Gavrilo Ilić – STK “Dubočica” Leskovac
25. Mihajlo Stoiljković – STK “Dubočica” Leskovac
26. Danilo Ilić – STK “Lužnica” Babušnica
27. Jovan Rosić – STK “Požega” – Požega
28. Ivan Marjanović – STK “Požega” – Požega
29. Jovan Milošević – STK “Hajduk Veljko” Negotin
30. Života Atanacković – STK “Smederevo” Smederevo

MLAĐE KADETKINJE:

1. Dunja Dragović – STK “Železničar” Niš
2. Milica Petrović – STK “Napad” Kruševac
3. Anja Karić – STK “Napad” Kruševac
4. Anđelija Baltić – STK “Napad” Kruševac
5. Slađana Knežević – STK “Selenča” – Selenča
6. Neda Vasić – STK “Stoni” Niš
7. Sofija Milkić – STK “Stoni” Niš
8. Olivera Mladenović – STK “Stoni” Niš
9. Biljana Đorđević – STK “Belo Polje” Surdulica
10. Katarina Stanković – STK “Lužnica” Babušnica
11. Maja Potić – STK “Lužnica” Babušnica
12. Ljubica Stefanović – STK “Lužnica” Babušnica
13. Anastasija Stanković – STK “Lužnica” Babušnica
14. Anja radenković – STK “Lužnica” Babušnica
15. Iva Đorđević – STK “Lužnica” Babušnica
16. Dara iskrenović – STK “Lužnica” Babušnica
17. Lara Ristić – STK “Lužnica” Babušnica
18. Sara Nikolić – STK “Lužnica” Babušnica
19. Mia Gerginović – STK “Hajduk Veljko” Negotin
20. Neda Gerginović – STK “Hajduk Veljko” Negotin
21. Iskra Milosavljević – STK “Smederevo” Smederevo

KADETI :

1. Janko Baščarević – Kragujevac
2. David Čantrak – STK “Rojal Spin” Kraljevo
3. David Dragojlović – STK “Rojal Spin” Kraljevo
4. Luka Rajković – STK “Rojal Spin” Kraljevo
5. Novak Petrović – STK “Extreme Spin” Jagodina
6. Ognjen Nikolić – STK “Extreme Spin” Jagodina
7. Nikola Zaharijev – STK “Mladost” Bosilegrad
8. Dimitrije Dimitrijević – STK “Dubočica” Leskovac
9. Miljan Ilijev – STK “Mladost” Bosilegrad
10. Borislav Grigorov – STK “Mladost” Bosilegrad
11. Aleksej Stoiljković – STK “Železničar” Niš
12. Dimitrije Živadinović – STK “Železničar” Niš
13. Stefan Stefanović – STK “Extreme Spin” Jagodina
14. Uroš Jović – STK “Extreme Spin” Jagodina
15. Preslav Nikolov – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
16. Saša Dragin – STK “Borac” Čačak
17. Branislav Smiljković – STK “Napad” Kruševac
18. Đorđe Orolić – STK “Napad” Kruševac
19. Janko Stanojević – STK “Napad” Kruševac
20. Novak Zagorac – STK “Napad” Kruševac
21. Ognjen Mijatović – STK “Napad” Kruševac
22. Andrija Jovanović – STK “Napad” Kruševac
23. Aleksa Poledica – STK “Bor” – Bor
24. Lazar Jovanović – STK “Bor” – Bor
25. Marko Stojanović – STK “Bor” – Bor
26. Nenad Vojnović – STK “Bor” – Bor
27. Aleksandar Stanković – STK “SPIN SD” – Smederevo
28. Vuk Dimitrijević – STK “SPIN SD” – Smederevo
29. Ognjen Janićijević – STK “Extreme Spin” Jagodina
30. Ognjen Stefanović – STK “Extreme Spin” Jagodina
31. Đorđe Pavković – STK “Ozren” Sokobanja
32. Vojin Vlahović – STK “Radnički” Kragujevac
33. Milan Vasović – STK “Javor” Ivanjica
34. Miloš Vučićević – STK “Javor” Ivanjica
35. Janko Spasović – STK “Javor” Ivanjica
36. Ivan Stevanić – STK “Javor” Ivanjica
37. Bogdan Vasić – STK “Stoni” Niš
38. Petar Paunović – STK “Stoni” Niš
39. Ognjen Mladenović – STK “Prva Petoletka” Trstenik
40. Nikola Bundalo – STK “Rudar” Krepoljin
41. Đorđević Stefan – STK “Rudar” Krepoljin
42. Aleksa Dumanjić – STK “Požega” – Požega
43. Nikola Pavlović – STK “Požega” – Požega
44. Nemanja Dimić – STK “Belo Polje” Surdulica
45. Pavle Pucarević – STK “Hajduk Veljko” Negotin

KADETKINJE:

1. Sara Radak – STK “Pan – Kopča” Novi Sad
2. Dunja Dragović – STK “Železničar” Niš
3. Sofija Milkić – STK “Stoni” Niš
4. Olivera Mladenović – STK “Stoni” Niš
5. Biljana Đorđević – STK “Belo Polje” Surdulica
6. Jelena Popović – STK “Hajduk Veljko” Negotin
7. Jelena Stojičić – STK “Smederevo” Smederevo
8. Dejana Marković – STK “Smederevo” Smederevo

JUNIORI OPEN:

1. Vojin Jovićević – STK “Rojal Spin” Kraljevo
2. Vojin Vilimanović – STK “Rojal Spin” Kraljevo
3. Predrag Stojković – STK “Extreme Spin” Jagodina
4. Nikola Zaharijev – STK “Mladost” Bosilegrad
5. Marko Milošević – STK “Belo Polje” Surdulica
6. Đorđe Petrović – STK “Železničar” Niš
7. Cvetomir Benov – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
8. Pavel Blagoev – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
9. Bogdan Ilić – STK “Banat” Zrenjanin
10. Branislav Smiljković – STK “Napad” Kruševac
11. Mihajlo Karić – STK “Napad” Kruševac
12. Radak Sara – STK “Pan – Kopča” – Novi Sad
13. Nikola Perić – STK “Rudar” Krepoljin
14. Vlada Kostadinović – STK “Bor” – Bor
15. Aleksandar Stošanović – STK “Bor” – Bor
16. Aleksa Poledica – STK “Bor” – Bor
17. Lazar Jovanović – STK “Bor” – Bor
18. Marko Stojanović – STK “Bor” – Bor
19. Lazar Nedeljković – STK “Extreme Spin” Jagodina
20. Uroš Pavlović – STK “Extreme Spin” Jagodina
21. Đorđe Pavković – STK “Ozren” Sokobanja
22. Vojin Vlahović – STK “Radnički” Kragujevac
23. Miloš Vučićević – STK “Javor” Ivanjica
24. Janko Spasović – STK “Javor” Ivanjica
25. Ivan Stevanić – STK “Javor” Ivanjica
26. Aleksandra Krstić – STK “Borac” Paraćin
27. Petar Paunović – STK “Stoni” Niš
28. Mina Vasić – STK “Stoni” Niš
29. Bogdan Simić – STK “Prva Petoletka” Trstenik
30. Novak Gračner – STK “Prva Petoletka” Trstenik
31. Miloš Jovanović – STK “Prva Petoletka” Trstenik
32. Mateja Šujica – STK “Prva Petoletka” Trstenik
33. Dimitrije Dimitrijević – STK “Dubočica” Leskovac
34. Stefan Đorđević – STK “Rudar” Krepoljin
35. Nemanja Dimić – STK “Belo Polje” Surdulica
36. Strahinja Sejmjanović – STK “Đerdap” Kladovo
37. Stefan Bogdanović – STK “Đerdap” Kladovo
38. Aleksandar Janković – STK “Hajduk Veljko” Negotin
39. Petar Vidić – STK “Hajduk Veljko” Negotin
40. Pavle Pucarević – STK “Hajduk Veljko” Negotin

JUNIORKE:

1. Neda Ivanović – STK “Extreme Spin” Jagodina
2. Natalija Popović – Niš
3. Aleksandra Krstić – STK “Borac” Paraćin
4. Sara Radak – STK “Pan – Kopča” – Novi Sad
5. Teodora Mušić – STK “Bor” – Bor
6. Mina Vasić – STK “Stoni” Niš
7. Luna Jovanović – STK “Hajduk Veljko” Negotin
8. Jelena Popović – STK “Hajduk Veljko” Negotin

SENIORI OPEN:

1. Nikola Ljubisavljević – STK “Lala”- Majur
2. Ognjen Jovanović – Kragujevac
3. Uroš Nikolić – Kragujevac
4. Nikola Krstić – Jagodina
5. Dušan Velimirović – Despotovac
6. Aleksandar Veličković – Despotovac
7. Milan Ilić – STK “Rojal Spin” Kraljevo
8. Vlada Cupić – STK “Podrinje” Sremska Mitrovica
9. Miloš Repedžić – Bor
10. Milan Mirković – STK “Novi Sad”
11. Radovan Pavlović – Kragujevac
12. Mladen Nikolić – Despotovac
13. Miloš Milenković – STK “Železničar” Niš
14. Nikola Miletić – Jagodina
15. Đorđe Petrović – STK “Železničar” Niš
16. Goran Petrović – STK “Železničar” Niš
17. Dragan Đorđević – STK “Železničar” Niš
18. Natalija Popović – Niš
19. Cvetomir Benov – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
20. Pavel Blagoev – STK “Bdinci-2000” Vidin Bugarska
21. Dejan Ristić – Beograd
22. Ivan Bugarčić – Beograd
23. Ćeda Aleksić – Beograd
24. Dušan Vučković – Smederevo
25. Đorđe Vučković – Smederevo
26. Ivan Trailović – Jagodina
27. Filip Živković – Jagodina
28. Bogdan Ilić – STK “Banat” Zrenjanin
29. Ivica Stanković – STK “Jedinstvo” Užice
30. Lazar Cvetković – Smederevska Palanka
31. Vasilije Miletić – STK “Napad” Kruševac
32. Dimitrije Arsić – STK “Napad” Kruševac
33. Mihajlo Karić – STK “Napad” Kruševac
34. Igor Živković – STK “Radnički” Pirot
35. Lazar Tomić – STK “Rudar” Krepoljin
36. Nemanja Gajić – STK “Rudar” Krepoljin
37. Uroš Pavlović – STK “Extreme Spin” Jagodina
38. Nenad Busarac – STK “Radnički” Kragujevac
39. Miloš Đorđević – STK “Radnički” Kragujevac
40. Aleksandar Ristić – STK “Radnički” Kragujevac
41. Danilo Bogavac – STK “Radnički” Kragujevac
42. Marko Milošević – STK “Belo Polje” Surdulica
43.Aleksandar Jakovljević – Jagodina
44. Boban Petrović – STK “Napad” Kruševac
45. Milovan Janićijević – STK “Dubočica” Leskovac
46. Janoš Galo – STK “Lozovik” Beograd
47. Ognjen Jelenić – Arandjelovac
48. Slađan Jovanović – STK “Rudar” Krepoljin
49. Dobri Ivanović – STK “Rudar” Krepoljin
50. Strahinja Sejmjanović – STK “Đerdap” Kladovo
51. Stefan Bogdanović – STK “Đerdap” Kladovo
52. Aleksandar Janković – STK “Hajduk Veljko” Negotin
53. Mladen Milovanović – STK “Hajduk Veljko” Negotin
54. Petar Vidić – STK “Hajduk Veljko” Negotin
55. Nenad Đorđević – STK “Lala” Majur

VETERANI 35-55:

1. Aleksandar Ljubisavljević – Jagodina
2. Miloš Šujica – Kragujevac
3. Dejan Vićentijević – STK “Lala” Majur
4. Savo Kostović – STK “Rojal Spin” Kraljevo
5. Goran Arsić – STK “Rojal Spin” Kraljevo
6. Milen Dimitrijević – STK “Extreme Spin” Jagodina
7. Vlada Cupić – STK “Podrinje” Sremska Mitrovica
8. Radovan Pavlović – Kragujevac
9. Milovan Đusić – Kragujevac
10. Igor Tomić – Jagodina
11. Bojan Pavlović – Jagodina
12. Goran Petrović – STK “Železničar” Niš
13. Dragan Đorđević – STK “Železničar” Niš
14. Dejan Ristić – Beograd
15. Ivan Bugarčić – Beograd
16. Ćeda Aleksić – Beograd
17. Janoš Galo – STK “Lozovik” Beograd
18. Goran Stević – STK “Proleter” Požarevac
19. Ivica Stanković – STK “Jedinstvo” Užice
20. Igor Živković – STK “Radnički” Pirot
21. Nenad Busarac – STK “Radnički” Kragujevac
22. Sandro Zdravković – STK “Radnički” Kragujevac
23. Boban Petrović – STK “Napad” Kruševac
24. Aleksandar Budjelan – STK “Bor” – Bor
25. Mario Asenov – STK “Bdinci-2000” Vidin – Bugarska
26. Zoran Milošević – STK “Proleter” Požarevac

VETERANI 55+ :

1. Željko Basarić – Beograd
2. Živan Jovanović – Sremska Mitrovica
3. Slađan Svrzić – Beograd
4. Miroslav Ćurić – Ćuprija
5. Dragan Stević – STK “Rojal Spin” Kraljevo
6. Milen Dimitrijević – STK “Extreme Spin” Jagodina
7. Marjan Krstev – Makedonija
8. File Matevski – Makedonija
9. Mile Petrevski – Makedonija
10. Predrag Jovanović – STK “Lala” Majur
11. Dragiša Milenović – STK “Timok” Zaječar
12. Mirko Jelača – Beograd
13. Slađan Jovanović – STK “Rudar” Krepoljin
14. Dobri Ivanović – STK “Rudar” Krepoljin
15. Zoran Milošević – STK “Proleter” Požarevac
16. Goran Stević – STK “Proleter” Požarevac

REKREATIVCI:

1. Željko Basarić -Beograd
2. Goran Pantić – Jagodina
3. Aleksandar Stanojević – Jagodina
4. Aleksandar Ljubisavljević – Jagodina
5. Slađan Svrzić – Beograd
6. Ognjen Jovanović – Kragujevac
7. Uroš Nikolić – Kragujevac
8. Miloš Šujica – Kragujevac
9. Nikola Krstić – Jagodina
10. Aleksandar Jakovljević – Jagodina
11. Dušan Velimirović – Despotovac
12. Aleksandar Veličković – Despotovac
13. Milan Velimirović – Despotovac
14. Nebojša Manojlović – Jagodina
15. Marko Anđelić – Bor
16. Miloš Rangelov – Bor
17. Miloš Repedžić – Bor
18. Slaviša Ćirić – Bor
19. Nikola Miletić – Jagodina
20. Miloš Radetić – Bor
21. Milovan Đusić – Kragujevac
22. Mladen Nikolić – Despotovac
23. Igor Tomić – Jagodina
24. Miroslav Stoiljković – STK “Železničar” Niš
25. Ivan Tomić – Jagodina
26. Bojan Pavlović – Jagodina
27. Ognjen Jelenić – Arandjelovac
28. Marjan Krstev – Makedonija
29. Ivan Trailović – Jagodina
30. Filip Živković – Jagodina
31. Nemanja Milenković – Ćićevac
32. Đorđe Todorović – Kragujevac
33. Lazar Cvetković – Smederevska Palanka
34. Sandro Zdravković – STK “Radnički” Kragujevac
35. Miloš Đorđević – STK “Radnički” Kragujevac
36. Mirko Jelača – Beograd

Napiši komentar...